Blanka Lipińska i jedna z najbardziej popularnych serii w Polsce

Sukces medialny Blanki Lipińskiej nieprzerwanie zadziwia. Seria 365 dni z miejsca stała się bestsellerowym przebojem książkowym, a sława – zarówno książki, jak i pisarki – przeniknęła na kolejne obszary. Zainteresowanie wokół fikcyjnej historii szybko przykuło i uwagę producentów filmowych, dzięki którym w końcu powstał film na podstawie części pierwszej. Obecnie oglądać go można na jednej z platform streamingowych, gdzie pobija kolejne rekordy oglądalności – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kolejne 365 dni to zakończenie trylogii, tom 3, w którym powracamy do bohaterów znanych z opowieści Lipińskiej.

Romans erotyczny od polskiej autorki

Trzeba przyznać, że książki Blanki Lipińskiej wywołują ogromne emocje. I to nie tylko wśród czytelników. Dwie największe grupy, czyli zwolennicy i przeciwnicy, nieustannie zmagają się ze sobą, co rusz wskazując swoje racje. Emocjonalne dyskusje jeszcze bardziej przyciągają uwagę mediów w stronę twórczości autorki, co wyłącznie jej służy. Kolejne 365 dni są powieścią kontrowersyjną z jeszcze jednego powodu – mianowicie, zakończenia. To podzieliło grupę czytelników po raz kolejny. Lipińska postawiła na odważny finał trylogii i odejście od stereotypowych zagrywek rodem z tradycyjnych powieści erotycznych.

Ciąg dalszy sensacyjnej gonitwy

Ostatnia część serii Lipińskiej jest zdecydowanie najbardziej emocjonującą i przepełnioną akcją książką – w porównaniu do swoich poprzedniczek. Tempo już od pierwszych rozdziałów jest zadziwiająco wysokie, a brnąc przez kolejne zauważamy, że autorka wcale nie ma zamiaru zwalniać. Nie powinno dziwić zatem, że Kolejne 365 dni czyta się…szybko. Jest to przykład lektury idealnej na wolne popołudnie, podróż czy weekend w domu. Nie wymaga od czytelnika myślenia, ale angażuje i wciąga. Oczywiście, zważać trzeba na to, że nie wszystkich usatysfakcjonuje gatunek, jaki powieść prezentuje. Wbrew pozorom jednak, powieść erotyczna – szczególnie w części ostatniej – jest erotyczną momentami wyłącznie z nazwy. Kolejne 365 dni może i nie jest lekturą wysokich lotów, ale w swojej kategorii sprawdza się całkiem dobrze. Z pewnością nie wynudzi czytelnika sięgającego po taki typ książki, a i momentami będzie w stanie go zaskoczyć.

Kolejne 365 dni to:

  • ostatni tom słynnej i bestsellerowej serii autorstwa Blanki Lipińskiej
  • całkiem wciągająca i momentami zaskakująca fabuła
  • duże tempo akcji, które zamiast zwalniać, przyśpiesza
  • książka dla entuzjastów romansów i powieści erotycznych.
Kawa zdjęcie utworzone przez nensuria - pl.freepik.com